• Обновено
Чудни Работи Новогодишни Елки Светла со Mobie Модел на Телефон Приврзоци Ѓердани Жените Додатоци Изјава Ѓердан

Чудни Работи Новогодишни Елки Светла со Mobie Модел на Телефон Приврзоци Ѓердани Жените Додатоци Изјава Ѓердан

Buyers rating:
-49 % DEN 82.00
DEN 159.84

Залиха


Чудни Работи Новогодишни Елки Светла со Mobie Модел на Телефон Приврзоци Ѓердани Жените Додатоци Изјава Ѓердан
жените мода ѓердан
аниме накит pendant колиер
Превозот
1,Ние обично ќе обезбеди бесплатен превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (Без следење на информации), 20-60 работни денови за испорака.
2,Цел повеќе од $7 бесплатен превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
Воздух и Epacket кои обично трае 20-35 работни денови за испорака.
3,Да повеќе од $180 .Бесплатен Превозот преку EMS,DHL, UPS-от,SF или FEDEX 6-20 работни денови за испорака.
плаќање
ние прифаќа Paypal, T/T, Western Union
Повратни информации
Вашето мислење е навистина важно за нас. ве молиме оставете одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги. По добивањето повратни информации, ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме.
Ве молиме не го остави негативни повратни информации пред да ме контактирате. Љубезно ве молиме да не информирате, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
is_customized:
No
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
А1-5-XL-072
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
HANCHANG
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
слободни
Метали Тип:
Легура
Материјал:
Легура
Функција:
Аниме
Компатибилност:
Аниме
боја:
Како што е прикажано
Пол:
жени/мажи
Тип На Објект:
Додатоци
Тип:
ѓердан
Обликот:
наруто марка
Material01:
Легура
Стил:
anmie

Најдобри понуди

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН
  • Обновено
Оценка на клиентот:

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

DEN 1103.52
Попуст!!DIY Убава 10мм Бела Морска Школка Бисер Ѓердани 35ААА бисери на Жените накит изработка на ААА+++ 85 компјутери/насоки
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Попуст!!DIY Убава 10мм Бела Морска Школка Бисер Ѓердани 35ААА бисери на Жените накит изработка на ААА+++ 85 компјутери/насоки

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

DEN 467.00 648.48