• Обновено
Goture Мини РК Мамка Рибарски Брод 200M Далечински Управувач Риба Пронаоѓач Брод Риболов Намамат Брод 5/8 Часа Додатоци

Goture Мини РК Мамка Рибарски Брод 200M Далечински Управувач Риба Пронаоѓач Брод Риболов Намамат Брод 5/8 Часа

Buyers rating:
-30 % DEN 4032.00
DEN 5760.00

Залиха


Спецификации : Работно Време : 5 часа и 8 час Димензија : L43 x W21 x H15 cm Бруто Тежина : 850 g Материјал : пластични + метал Тело Боја : зелена/црвена незадолжително Континуирано Навигација : 5 часови (300 минути) 6000 MAH (6 A) литиум батерија 8 часа (480 минути) 9600 MAH (9.6 А) литиум батерија Носејќи Тежина : 800-980g Контролирање на Далечина : 260m(препорачувам да се користи во 100) на Ветер Отпор Ниво : 5-6 одделение, Со ноќта ламба, на дното на шарени привлекување на риба светилка
Пакување Листа : Брод x 1pc Рамнотежа Шамандура x 2 парчиња Далечински Контролер x 1pc 9 V Батерија за Контролер x 1pc Литиум-јонска Батерија x 1pc( 6400m AH 3.7 V ) 220 V Директно Полначот x 1pc LED Светилка x 1pc Екстра Пропелер x 2 парчиња Заштита Покрие x 2 парчиња Гребло x 1pc Антена за Контролер X 1pc Носи Кеса x 1pc на руски јазик / англиски Наставата x 1pc ве Молиме да се напомене дека литиум на батеријата треба да се полни пред првата употреба, или тоа може да биде прекината кога моќта се празни.

Основни карактеристики

боја:
5 часа зелена боја, 5 часа црвена боја, 7 часа зелена боја, 7 часа црвена боја
Бренд Име:
Goture
Тип:
Мамка Thrower
Големина:
L43 x W21 x H15 cm
Материјал:
пластични+метал
Карактеристики:
Далечински Управувач,Мини
Тип:
Брод & Брод
Контролор На Владата:
MODE1,MODE2
Материјал:
Метални,Пластични,СТП,Карбонски Влакна
Боја:
црвена, зелена
SKU:
E10035/E10036

Најдобри понуди