• Обновено
Секси Клуб Танцување Женска Тесни Ултра-кратки маици Модерен Лето Голи Midriff Танц Пракса Блузи основните кошули S-XL

Секси Клуб Танцување Женска Тесни Ултра-кратки маици Модерен Лето Голи Midriff Танц Пракса Блузи основните кошули

Buyers rating:
-6 % DEN 180.00
DEN 191.52

Залиха

Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Ако вашата цел не може да се пристигне во времето,она што можете да направите?
Можете да се обидете да контактирате со нас и ние ќе песна за вас и да ја прошири потврди време за вас. Кога ќе може да се добие цел
ние брод на пакет со Кина пост воздух пошта обично се 18-30 работни дена да пристигнат. ако сме на линија, ние ќе се справи со проблемот со текот на времето, ако не(јас сум во кревет), ве молиме почекајте за нас, ние ќе ви даде одговор кога ќе се дојде до.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.
кога ќе го добиете објект, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас прв пат, да не остави негативни повратни информации.како diffiferent компјутери екранот, бои ќе биде поинаку, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од под сликите. ние ќе се справи со проблемот за вас.
Ткаенини : Mercerized памук
Боја : црна, розова, бела Големина :
Големина S-Азиски M (САД, 4 ,велика БРИТАНИЈА 6, АУ 8,ЕУ 34)
Големина М-Азиски L (САД 8-10,велика БРИТАНИЈА 10, АУ 12,ЕУ 38)
Големина L-Азиски XL (НИ 12,велика БРИТАНИЈА, 14, АУ 16,ЕУ 42)
Големина XL-Азиски XXL (НИ 14,велика БРИТАНИЈА 16, АУ 18,ЕУ, 44)
Азија M : биста 72-88cm, Ракав 10cm, Должина 28cm 1. доколку купите повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние може да conbine на превозот надомест за вас, превозот цената пресметана од страна на тежината на пакетот.39 инчи)
Азија големини е помала од НАС/ЕУ/велика БРИТАНИЈА големина па ве Молиме да бидете сигурни дека на овие вистински мерења ќе ви одговара . кога пресудата ќе се испрати?
Обично вашата цел ќе биде пренесена во рок од 2-3 дена по уплатата бидат избришани.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Бренд Име:
Maoxzon
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Јака:
Slash вратот
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
GA7007
Боја Стил:
Природна Боја
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобри понуди