• Обновено
Компатибилен Гола Сијалица SP-ЛАМБА-003 SPLAMP003 за Infocus DP1000X LP70 М2 Проектор Светилка Светилки Без домување

Компатибилен Гола Сијалица SP-ЛАМБА-003 SPLAMP003 за Infocus DP1000X LP70 М2 Проектор Светилка Светилки Без домување

Buyers rating:
DEN 1920.00

Залиха

Тоа е многу важно!!!,Како да го направите тоа,ве молиме погледнете како се следат
2. Ние ќе брод предмети во рок од 24 часа по уплата
2. Однапред ви благодариме. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања,Тоа е одговорност на изразат компанија
1.ако парцели не пристигна во вашата рака,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате директно,ние ќе се потрудиме да ви помогне да го провериш и да ја поправите до овој проблем
EMS ќе биде траеше околу 8-15 дена да пристигнат. Ве молиме ми корист е да се запамети да кликнете на копчето примени кога ќе се примени на стоки. Негативните или Neture повратни информации не може да се справи со anythings,Тоа не е ништо за вас, Не мислите дека е така?
1. Хонгконг пост воздух mail треба околу 15-25 работни дена да пристигне,ве молиме да бидете трпеливи.Купувачот мора да ни e-mail однапред да разговараат договор за размена или да го вратите.
DHL ќе биде зеде за 4-7 дена да пристигнат.Ви благодарам многу за вашата помош љубезно
3.Купувачот треба да се носат товар на трошоците и такса за ракување додека објектот вратени. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас пред да остави Негативни или Neture повратни информации ,Ние секогаш се трудиме за 100% задоволството на клиентите. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
6. Ви посакувам мир, радост и среќно сите времиња. Пратката ќе биде прогласен како подарок со пониска вредност за лесно царинење
5.Товарни соберат не прифати
Најдобри став и хармоничен услугата ќе биде доби од нашите камен, и исто така да ви се заблагодарам за вашата поддршка. инаку ние не прифаќаме тоа
3.

Основни карактеристики

Бренд Име:
XLPROLABU
Број На Модел На:
SP-ЛАМБА-003 SPLAMP003 за Infocus

Најдобри понуди

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Костум Нови Кореја Мода Кратки Панталони Секојдневен Одговараат на Кратки Ракави Т Кошула Здолниште Шорцеви Слободно

За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress За квалитетот проблем : Квалитет проблем одоб

DEN 1487.00 1770.24
STK20C04-W45 DIP28
  • Обновено
Оценка на клиентот:

STK20C04-W45 DIP28

No 1 : За Плаќање на Информации Што го прифати Зачувам услуга Број 2 : За Царина и Ракувањето со Плаќање : За

DEN 1392.00