• Обновено
Пакет од 4 Јапонија Оригинални Масло Млазници 16450-РНК-A01 16450RNAA01 6holes Гориво Инјекторите за Хонда Граѓански 1.6 L 16V Бензин

Пакет од 4 Јапонија Оригинални Масло Млазници 16450-РНК-A01 16450RNAA01 6holes Гориво Инјекторите за Хонда Граѓански

Buyers rating:
-27 % DEN 2061.00
DEN 2823.36

Залиха


Технички Податоци :
ОЕМ Бр. : 16450-РНК-A01 (6 Дупки)
Гориво инјекторите одговара за хонда граѓански 1.8 L 16 V бензин
Објектот состојба : оригинални реконструкција
Место на потекло : Јапонија
Пред ставање на ред,pls бидете сигурни дека овој 16450-РНК-A01 е она што ви треба.ви благодариме
4 x инјектори за Гориво

Основни карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Објектот Должина:
None
Материјал Тип:
Метални,Пластични
is_customized:
No
Бренд Име:
Кадир Koc
Хонда Модел:
Граѓански
ОЕМ Бр.:
16450-РНК-A01
Дупки:
6
Место на Потекло:
Јапонија

Најдобри понуди