• Обновено
1 Пар Гроздобер Уво Plug Месо Тунелот Пирсинг на Тело Накит Shellhard Нерѓосувачки Челик Мајка на Abalone Уво Мерачи Проширувач

1 Пар Гроздобер Уво Plug Месо Тунелот Пирсинг на Тело Накит Shellhard Нерѓосувачки Челик Мајка на Abalone Уво

Buyers rating:
-35 % DEN 136.00
DEN 209.76

Залиха

Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
JA0022298
Спецификација :
Бренд нови
Тип : Тунели & Приклучоци
Телото Област : Уво
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Мајка на Abalone Школка
Големина : 0 Gauge(8мм), 00 Gauge(10мм), 1/2"(12mm), 9/16"(14mm), 5/8"(16mm), 11/16"(18mm),
3/4"(20mm), 7/8"(22mm), 1"(25мм)
Боја : Како на сликата покажува
Специјален дизајн и уникатна структура, популарни точка
Добар избор за подарок или декорација
Пакет се вклучени :
1 пар x уво приклучок
Answer : ___________________________ Note :
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager.

Основни карактеристики

Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Број На Модел На:
Челик abalone школка уво приклучок
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Shellhard
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобри понуди