• Обновено
Новиот Сингл Печени Долготрајни Сенката За Очи Во Прав Сенки Шминка 12 Бои Options Портокал N21

Новиот Сингл Печени Долготрајни Сенката За Очи Во Прав Сенки Шминка 12 Бои Options Портокал N21

Buyers rating:
-13 % DEN 79.00
DEN 91.20

Залиха

Карактеристики : 100% neue und hohe qualität .feine und seidig Солидна боја pulver. Мат textur.рајхот на farben.einfach anzuwenden.lang anhaltende wirkung.schaffen nebligen шминка. einfach zu ziehen нијанси um die augen lange dauern. licht textur aber langlebig бис zu 8 stunden geben јасно & интензивна шминка-effekte und machen sie faszinierende und attraktiv. perfekt für Berufssalon, hochzeit, Партија und Zu Hause. verbrauch : gelten augen oder gesicht прст, pinsel oder schwamm-spitze applikator. Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот.Кога ќе ја поставите вашата цел. проблеми се Погледне во него вашата адреса без разлика дали или не Сега може да се добијат на адреса
Објаснување : Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот.
Превозот :
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 3-6 недели. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области.
Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Враќање
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Основни карактеристики

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Трепет,Природни
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат,Други,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
НЕТО-WT.:
3.5 g
Количина:
1
Големина:
Full Size
Бренд Име:
Lameila
Број На Модел На:
N21
Состојка:
Крем
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои

Најдобри понуди