• Обновено
2017 најпродаван Катализатор Оган платно уметност Постер Висок квалитет на Печатење Дома Декорација Дневна Соба ѕид слики

2017 најпродаван Катализатор Оган платно уметност Постер Висок квалитет на Печатење Дома Декорација Дневна Соба

Buyers rating:
-49 % DEN 313.00
DEN 614.40

Залиха

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн. Ако за било која причина не сте задоволни, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. Ви благодариме многу за да изберете нашата продавница. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Чувајте ги производите во првобитна состојба и да ја плати превозот цена од себе, ние ќе целосна наплата по добиваат врати производот. Ние ќе го реши проблемот.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.
започнете
2017 најпродаван Катализатор Оган платно уметност Постер Висок квалитет на Печатење Дома Декорација Дневна Соба ѕид слики Внимание : Ние Продаваат Платно само,не вклучувајќи Рамка. Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување за време на долгото породување. Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот.
Слика : големината е за секој дел, и има 3-5cm празен простор на секое парче е секоја страна раб.

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm, 80x80cm
Стил:
Модерна
Предмети:
Анимација
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
ZL03816
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
Бренд Име:
Gohipang
оригиналниот:
No
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди