• Обновено
YIDATON Дијамант SRH805S SMA-F Женски Антена 5cm Двојна Бенд VHF/UHF 144/430MHz за Baofeng УВ-5R BF-888S итн. Преносни Радио

YIDATON Дијамант SRH805S SMA-F Женски Антена 5cm Двојна Бенд VHF/UHF 144/430MHz за Baofeng УВ-5R BF-888S итн.

Buyers rating:
-27 % DEN 263.00
DEN 360.00

Залиха

Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7days од листата заврши. Р : Отпорност : 50 OHM Конектор Тип : SMA Женски Должина : 5cm Флексибилни : Флексибилен и да се тешки,не е лесно да се пробие во употреба.
Повратни информации
1.И pls проверете со вашиот земјата
царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување/наддавање. Компатибилна со следниве модели : Применливи Модели : за Kenwood TK-360, TK-370, TK-370 G, TK-372, TK-372 G, TK-3100, TK-3140, TK-3160, TK-3170, TK-3180, TK-3200, - апарат TK-3202, TK3207 за LINTON LT-3288, LT-6288, LT-3188, LT-2188, LT-3260, LT-3268, LT6188, LT3288 за PUXING PX-777, PX-777 ПЛУС, PX-666, PX-888 за WEIERWEI VEV-3288 S, VEV-6288, VEV-3288 за QUANSHENG TG-K4 AT, TG-2 AT, TG-45 AT, TG-42 AT, TG-22 AT, TG-25 AT, TG-УВ за WOUXUN KG-689, КГ-689 ПЛУС, КГ-669, КГ-669 ПЛУС, КГ-659, КГ-699 E, КГ-UVD1 за HYT ТЦ-268, ТЦ-268 S, ТЦ-368, ТЦ-368 S, ТЦ-370 S, ТЦ-500, ТЦ-500 S за Retevis Retevis H777, Retevis R888 S Плус за TYT ТИ-UVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900 за BAOFENG BF-666 S, BF-777 S, BF-888 S, BF-320, BF-480, BF-490, BF-V6, BF-V8, BF-388 A, BF-UV5 R, BF-UV5 RA, BF-UV5 RB, BF-UV5 RC, BF-UV5 RD, BF-UV5 RE, BF-UV5 RE Плус, BF-UV82, BF-UVB5 B6 Други радија погоден за овој конектор SMA-F (Женски) антена Пакет се Вклучени : 1 x SRH805 S SMA-F Антена (со Мало Пакет)
Превозот
1.Ние го правиме нашиот најголем да ги направиме нашите клиенти задоволни. Ве молиме проверете ги конектор тип пред да ги купите, за да се избегне погрешна купување.За купувачите кои не се задоволни со купувањето или не се добиени вашиот пакет,
pls се чувствуваат слободни да контакт со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор,
ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај и да го достигне на купувачот задоволство.Ние прифаќаме Зачувам само.
SRH805 S SMA-F Женски UHF/VHF Антена за Радио TK3107 2107 PUXING QUANSHENG Baofeng УВ-5 R Серија TG-UV2 Воки Токи СРЗ-805 S
Спецификација : Модел : SRH805 S Бенд : Dual band VHF/UHF Фреквенција : 144/430/1200 MHz (136-174 MHz & 400-520 MHz) Стекнат : 2.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
СРЗ-805S Женски антена
Тип:
Додатоци
Разговор Опсег:
база на радио
Максимален Домет:
3km-5км
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
YIDATON
Фреквентен Опсег:
база на радио
Воки Токи Тип:
Преносни
Димензии:
СРЗ-805S Женски антена
Is_Display:
No
Складирање Канал:
база на радио
SRH805S SMA-F Женски:
UHF/VHF за Радио Антена
за Радио TK3107 2107 PUXING:
Воки Токи СРЗ-805S
радио антена конекторот:
SMA-F Женски
Преносни радио:
за baofeng радио додатоци
За baofeng Воки Токи:
baofeng ув-5r додатоци
Воки Токи:
аматерски лов радио

Најдобри понуди