• Обновено
2 парчиња вистински лист,Electroplated,Природата Орев Стебло, Лист,лист pendant,шампањ злато,накит материјали,Filigree Лист Шарм-10119904

2 парчиња вистински лист,Electroplated,Природата Орев Стебло, Лист,лист pendant,шампањ злато,накит материјали,Filigree

Buyers rating:
DEN 169.92

Залиха

Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка. Секој лист е уникатен,не можат да бидат копирани. 4, Сигурен квалитет увери.Дувачкиот Шупливи Filigree Цвет Обвива Конектори, Filigree Цвет Конектори Линкови за подетални информации : Количина : 2 парчиња/многу Должина : околу 50-55мм Ширина : околу 20-30мм Дупка големина : 5mm Материјал : Вистински Лист Позлата : Вистински Шампањ Злато, Никел и Олово слободни Напомена : се направени од вистински лист, повеќе од 30 дена од денот на комплексни обработка, само 10% од готовиот производ ефикасно. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. Така,pls прифати разликата (вклучително и големина,venation и други) кога ќе го поставите цел.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
65g
Производ Карактеристики:
никел и олово слободни
Објектот Ширина:
2cm
Број На Модел На:
10119904
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
5cm
Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
вистински лист
Функција:
вистински лист

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот Круг Ткаенината Линкови Сребрена Боја Бакар Топката Дизајн Најдобар Подарок За Мажите Ткаенината
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот Круг Ткаенината Линкови Сребрена Боја Бакар Топката Дизајн Најдобар Подарок За Мажите Ткаенината

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве мол�

DEN 129.00 143.52