• Обновено
Хармонија Плус Коса 1000pcs Медиум кафеава боја Директно бакар микро прстен 3.6*2.9*4.5 мм коса екстензија прстени за да се држи коса

Хармонија Плус Коса 1000pcs Медиум кафеава боја Директно бакар микро прстен 3.6*2.9*4.5 мм коса екстензија прстени

Buyers rating:
DEN 719.52

Залиха

Хармонија Плус Коса 1000pcs Медиум кафеава боја Директно бакар микро прстен 3.6*2.9*4.5 мм коса екстензија прстени за да се држи коса
Директно Бакар прстен :
Големина : 3.6x2.9x4.5mm
Пакет : 1000pcs/шише
Боја : #1 black, #3 темно кафеава боја, #5 Meduim браун, #11 светло кафеава, #6 светлина русокоса,#7 русокоса, #8 темно русокоса, #13 русокоса
Превозот Detailes :
Плаќање :
1. Ние го прифатат плаќање преку Paypal, Зачувам, Виза, Western Union и др.
2. Купувачот треба да се испрати плаќање, како е можно поскоро, а потоа можеме да го испрати предметот до вас во времето.
3.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
4. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање.
Пакет :
За големи парчиња , користете картонска кутија.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и вашиот позитивни коментари за вашето купување искуство!
2. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.
3. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние ќе направиме се што можеме за да им помогне .

Основни карактеристики

боја:
боја 1 црна боја и 3 D кафена, боја на 5 M кафена, боја 11 L кафена, боја на 7 L русокоса, боја 13 Русокоса, боја 6 M русокоса, боја 8 D русокоса
Тип На Објект:
Линкови, Прстени & Цевки
Количина:
1000pcs/шише
Материјал:
Директно на бакарни цевки
Големина:
3.6x2.9x4.5mm
Број На Модел На:
Директно Бакар Прстен
Количина:
1000pcs/шише
Големина на:
3.6x2.9x4.5mm
Директно Бакар Прстен:
за I-совет на Косата
боја:
8 бои
Акции боја:
1#, 3#, 5#, 11#,7#, 6#, 8#,13#
Економски Превозот:
Epacket
Брза испорака:
DHL&FedEx

Најдобри понуди