• Обновено
Ayowei Форма стил Син Оган Опал партија Подарок за жените Студ Обетки Мода Накит OE723A

Ayowei Форма стил Син Оган Опал партија Подарок за жените Студ Обетки Мода Накит OE723A

Buyers rating:
-19 % DEN 264.00
DEN 326.40

Залиха


2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
Чекор 2 . Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
. Направи на раскрсницата на хартија.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Мерење на должина,тогаш се circomference.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.
Чекор 1 .
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Основни карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сина
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
OE723A
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Назад Наоѓање:
Студ Обетки
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Создадени опал
earring големина:
12x15mm
Гем Боја:
Сина
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925 печат
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
Earring тежина:
2.49 g
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Мин. цел:
1 пар
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ Обетки

Најдобри понуди