• Обновено
Виножито-серија постелнина поставување памук, прекривки покрие сет 3/ 4pcs постелнина солидна постелнина кралицата цар големина bedclothes Возрасни чаршаф

Виножито-серија постелнина поставување памук, прекривки покрие сет 3/ 4pcs постелнина солидна постелнина

Buyers rating:
-45 % DEN 2592.00
DEN 4711.68

Залиха


Виножито серија постелнина поставување 100% памук, прекривки покрие сет 3/ 4pcs постелнина солидна постелнина кралицата цар големина bedclothes Возрасни чаршаф
1.Прирачник за мерење на 2-4cm грешка е дозволиво
2.друга земја големина е различна ,ве молиме да се провери пред да се купат
3.поради долги транспорт проблем ,на производот ќе биде малку капакот,производот не е така рамен како слика,но не влијае на користењето
4.маска без поставување Утешителот,само опфаќа
5. за pillowcase, тоа е исто како слика покажува.
Материјал : 100% памук. 133*72s Реактивен печатење
Близнаци големина, suitabel за 4.0/4.5 метри кревет
Прекривки покрие 160*210cm
Рамен лист : 180*225cm
Pillowcase : 48*74cm * 1pcs
Кралицата Големина : Погоден за 5.0/6.0 Нозе кревет.
Прекривки покрие 200* 230cm
Рамен лист : 245*250cm
Pillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)
Кралот Големина : Погоден за 5.0/6.0 Нозе кревет.
Прекривки покрие 220* 240cm
Рамен лист : 245*265cm
Pillowcase : 48*75см / 19 x 29.5 во (2 парчиња)
Фото Детали :
За испорака :
Ние ќе брод тоа во рамките на 24hours, со ТНТ, Fedex, UPS-от, DHL, EMS. ПАТАРИНА, Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e Packet.
Првото перење,
вие може да додадете лажица сол во ладна вода; водата мора да биде помала од 30 степени centigrade. И следниот пат, ќе може да се мијат нашите постелнина поставува во машина за миење, се разбира, не е потребно да додавате сол било повеќе.
Повратни информации
Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди повратни информации. Се разбира, кога ќе има нешто незадоволни, може исто така да ни кажете, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот до што може да ни даде 5 ѕвезди. Јас верувам дека вие мора да бидете пријатно изненадени кога ќе примите вашата нарачка.

Основни карактеристики

Големина:
King, Queen, Twin
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Број На Модел На:
1220 виножито
Тежина:
1.6/1.9/2.2
тема count:
400TC
Шема:
Обична Обоена
одделение:
одделение А
Пополнување:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Стил:
Јапонија Стил
Ткаенина Густина:
133X72
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Ткаенина Count:
60
Употреба:
Дома
Количина:
3 или 4 парчиња
боја:
бела, жолта, Виолетова, Виолетова, кафе, жолта, розова, Темноцрвена, сива
Големина:
Twin, Queen, king size
За луѓето:
возрасни постелнина, Детска постелнина
користат за:
Дома, Хотел, Димовска
Количина:
3 / 4pcs прекривки покрие постави (не утешителот)
Шема:
Цврста
Материјал:
100% памук, Реактивен печатење
Стил:
виножито серија сет постелнина
Вклучуваат:
прекривки маска, рамен лист, pillowcase
Тип:
Прекривки Покрие Сет(Без Утешителот)

Најдобри понуди