• Обновено
Универзална Двојно Архивиран Мултифункционален Спорт Спортска торба armband за полнење за Motorola Мото C Игра X 2017 Z Droid E4 Игра

Универзална Двојно Архивиран Мултифункционален Спорт Спортска торба armband за полнење за Motorola Мото C Игра

Buyers rating:
-18 % DEN 275.00
DEN 335.52

Залиха


Висок квалитет на Универзалната Двојно Архивиран Мултифункционален џеб спорт Салата armband Случај Капакот за полнење за Motorola Мото C Игра X 2017 Z Droid E4 Игра
материјал : добар квалитет Најлон
со двојно zip џеб може да се стави на копчињата и на други работи во тоа
едноставно кажано на мобилен телефон или mp3 во оваа armband торбичка
пакет : opp вреќа
Одговара за 4.0 инчен да 5.7 инчен паметен телефон.
Ве молиме да ни кажете боја кога цел тоа, во спротивно ние ќе испрати произволна боја за вас.
11996 За Полнење За Motorola

Основни карактеристики

Број На Модел На:
WNA-Armband
Бренд Име:
Eurynome

Најдобри понуди