• Обновено
Креативни убава 5 реда бела слатководни бисер чили пиперка црвени корални ѓердан и хривнија накит сет

Креативни убава 5 реда бела слатководни бисер чили пиперка црвени корални ѓердан и хривнија накит сет

Buyers rating:
-15 % DEN 1093.00
DEN 1286.40

ЗалихаОбјектот Спецификација :
Име
Креативни убава 5 реда бела слатководни бисер чили пиперка црвени корални ѓердан и хривнија накит сет
Материјал
Слатководни бисер&Корални
Бела боја бисер & црвени корални
Должина Големина
44cm ѓердан,22cm хривнија
Мушка Големина
4-5мм бисер
Тежина
169.9 g

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан и 1 хривнија
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
ST-PA1057
Пол:
Жените
Бренд Име:
daking.qinyi
Обликотшема:
Барок
боја:
бел бисер&црвени корални
дизајн:
Моден beaded ѓердан
Должина:
44cm necklace,22cm bracelet
Тежина:
169.9g
Материјал:
Слатководни бисер&корални
Стил:
Романтични
Мушка големина:
4-5мм барок бисер

Најдобри понуди