• Обновено
Црвено Срце Облик Сомот Прстен Кутија Ангажман Свадба Накит, Кутии Зголеми Цвет Дизајн Подароци Држачот за Љубител на Големо

Црвено Срце Облик Сомот Прстен Кутија Ангажман Свадба Накит, Кутии Зголеми Цвет Дизајн Подароци Држачот за Љубител

Buyers rating:
-14 % DEN 68.00
DEN 79.20

Залиха

Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши. Враќање : Ако сеуште не сте го добиле објект по 40 дена од вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас за наплата;
5.

Основни карактеристики

боја:
Црвена, Claret
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Сомот
Објектот Должина:
6cm
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Pinksee
Објектот Висина:
5cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Тежина:
35g
Број На Модел На:
GW01024/HU
Објектот Дијаметар:
6cm
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
дизајн:
Зголеми цвет
Објектот:
накит, кутии
Функција:
Кадифена
Стил:
Моден
Нови:
Накит Носат Кутија
клучен збор :
накит додатоци
жешка:
свадба накит
копче:
Подароци кутија
боја:
Црвено/Claret
Key1:
прстен кутија

Најдобри понуди