• Обновено
Бесплатен превозот 20PCS 50mm Пластични Токи за ParaCord Хривнија webbing Ослободување Токи за packbags торба додатоци

Бесплатен превозот 20PCS 50mm Пластични Токи за ParaCord Хривнија webbing Ослободување Токи за packbags торба

Buyers rating:
-5 % DEN 638.00
DEN 671.52

Залиха


Бесплатен Превозот 2 0pcs /многу црна 2" (50mm) Пластика Токи Contoured Криви за Para Cord Хривнија webbing Ослободување Токи за packbags
Опис :
1.Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
2. внатрешна ширина : 2" (50mm)
3. Материјал : Пластика
4. Употреба : се користи на облека, облека, торба, Чанта, Чанта, Паричник, Чевли, јака, поводник, дама/човек појас, ремен, Webbing, Lanyard и така натаму
5.Боја : Црна

Основни карактеристики

Број На Модел На:
50mm
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes

Најдобри понуди