• Обновено
Симпатична Sequin Лак Шноли Девојки Коса Додатоци Голема Bling Коса, Лак Со Бендот за Деца Hairclip 20pcs/многу

Симпатична Sequin Лак Шноли Девојки Коса Додатоци Голема Bling Коса, Лак Со Бендот за Деца Hairclip 20pcs/многу

Buyers rating:
-10 % DEN 1210.00
DEN 1344.00

Залиха


Мулти Сјајот Прикачена на некоја алигатор клип Лак Симпатична Фотографија Проп Слики Бебе Девојка Дете Возрасни додатоци
Една големина одговара од infany бебе,години на големи девојки, па дури и лејди.
Не протриване. многу мека сјајна материјал.
Овие се најдобрите материјал за бебето и девојки.
лак големина : околу 9,5*3.5 см
Attension pls : овие се рака пораби предмети, така што тие се со различна големина помеѓу секое парче.
боја : 9colors, покажуваат како слика.
можете да изберете бои ,само остави ме забелешка кога ќе ги нарачате.
Ви благодариме за вашиот покровителство !!! ^_^ ~ ~.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Headbands
Материјал:
Акрилик
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairgrips
Бренд Име:
Magicfty
Пол:
Девојки
Име:
чипка цвет headband
Name1:
Деца Бебе девојки се Чувствува Цвет headbands
боја:
Пинк
color1:
Бела
color2:
Црна
color3:
Крем
Color4:
Црвена
Color5:
Праска
Материјал:
Chiffon
material1:
tulle

Најдобри понуди