• Обновено
Моќ Реле Филтер За Мерцедес Бенц C160 C180 C200 C230 C240 C280 Автомобил Rear View Camera / Назад Камерата / HD CCD НОЌ ВИЗИЈА

Моќ Реле Филтер За Мерцедес Бенц C160 C180 C200 C230 C240 C280 Автомобил Rear View Camera / Назад Камерата /

Buyers rating:
-25 % DEN 1179.00
DEN 1571.52

Залиха

Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот.
5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји, ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8.High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. Поврзете го видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.
3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30.
Параметри : Слика сензори : 1/2" боја CCD ТВ Систем : NTSC & ПАЛ Минимална осветлување.
2) Ние не бродот да APO/FPO, P.
Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот.
Опис :
Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Поправи камерата за да ја посебен дизајн дупка во вашиот автомобил. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена. AGC : Авто BLC : Автоматски Баланс на Белата боја : Автоматски Видео Боја : Шарени Ефективни Пиксели : 720x540 Резолуција : 52 0 TV линии Видео Излез : 1. Поврзете ја силата на камерата на вашиот автомобил обратна lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни.
Клучни Карактеристики :
1 . Понудата тоа, вие не може да се добие подобар производ на оваа цена.
Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна Камера
HD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + Вода-Доказ + Прашина-Доказ + Широк Агол
За Мерцедес Бенц C160 C180 C200 C230 C240 C280 2001~2007
Повеќе Јасна Слика За Различни Агли
За Мерцедес Бенц C160 C180 C200 C230 C240 C280 2001~2007
Како да се инсталира :
1.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Lyudmila
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара Екранот:
LCD Екран со РКА
се применуваат:
ЗА Мерцедес Бенц C160 C180 C200 C230 C240 C280 2001~2007
Боја Име:
Црна

Најдобри понуди