• Обновено
USB спектар на светлина 2 * 13 музика аудио спектар светла Гласовна контрола Музика спектар Прилагодлива Чувствителност Спектар на зелена

USB спектар на светлина 2 * 13 музика аудио спектар светла Гласовна контрола Музика спектар Прилагодлива Чувствителност

Buyers rating:
DEN 333.60

Залиха


Опис : Карактеристики :
БОЈА : зелена
1, СО микрофон, немаат пристап до аудио кабел.
2, моќта 5 V (USB напојување со струја)
4, употребата на микро-контролор-управувано,
5, звукот на осетливост, 10 прилагодливи.
Пакет Содржина
100% Сосема Нов
1 x црвено музика и аудио Музички спектар светла Глас

Основни карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
w
Напон:
v
Примена:
ic

Најдобри понуди

5PCS RT6917GQW RT6917 QFN
  • Обновено
Оценка на клиентот:

5PCS RT6917GQW RT6917 QFN

Ако имате било какви проблеми и unsatisfactions,ве молиме tellt нас,ние ќе се потрудиме да се реши проблемот на вре

DEN 470.40