• Обновено
Бетмен Ѓердан Филм Накит Лилјак Pendant Ѓердан Шарм Ѓердан Синџир Ѓердан за Жени мажи Подароци за Филмските Фанови

Бетмен Ѓердан Филм Накит Лилјак Pendant Ѓердан Шарм Ѓердан Синџир Ѓердан за Жени мажи Подароци за Филмските Фанови

Buyers rating:
-15 % DEN 755.00
DEN 888.00

Залиха


Бетмен Ѓердан Филм Накит Лилјак Pendant Ѓердан Шарм Ѓердан Синџир Ѓердан за Жени мажи Подароци за Филмските Фанови
2017 моден филм накит
победи подароци за семејството ,пријатели&Љубовник
Зачувај Плаќање со Зачувам Услуга :
Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.
Капка Превозот Услуги :
Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување. Цел ќе бидат испратени директно до вашиот клиент. Fastly и Безбедно. Само да нарачате и да се напомене вашиот клиент адреса, тогаш ние ќе го стори останатото на работа. Заштедите време и пари. Тоа е добредојден да им покажеме на нашите производи на слики на вашиот клиент.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме !
Ви благодариме за вашата поддршка !!!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
бесплатни големина
Бренд Име:
dongsheng накит
is_customized:
No
Број На Модел На:
A1358
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Моден
Функција:
Моден
боја:
Како што е прикажано
Пол:
Жените
Тип На Објект:
моден накит
Тип:
ѓердан

Најдобри понуди

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН
  • Обновено
Оценка на клиентот:

СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГА 40 инчи ЃЕРДАН

За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката

DEN 1103.52