• Обновено
12 Парчиња mercerized Памук се Соочуваат со Крпа За Возрасни Жени Мажи Правоаголник 80X35cm Во Бања Фабрика Директни

12 Парчиња mercerized Памук се Соочуваат со Крпа За Возрасни Жени Мажи Правоаголник 80X35cm Во Бања Фабрика

Buyers rating:
DEN 1915.20

Залиха


Име на производ : FC60 S Боја : розова сино жолта спецификација на Производот : 34*80 см Квалитет : 60 грама Материјал : 100% Памук 60 памук предиво Дебелина : тенок Карактеристики : тенок, лесен да се исуши, се Повторува за перење нема да падне надвор од памук предиво Без pilling Забелешка : производот е тенка крпа, потребно е дебел дел од пријатели, ве молиме да не купи о! 1 пакети од 12 парчиња Превозот дена За време на испорака е 60 дена 120 дена. Тоа е различно во различни земји. Ве молиме да ги проверите деталите во discription и да чекаат трпеливо! Боја Разлика Поради различни производство серијата, може да exsist некои боја разлика. Не влијае да се користи! За Данок На доход е обвинет од страна на царинските на секоја земја, тоа е се платени од страна на клиентите, продавачот не рамо било данок! Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска за повеќе детали! Ако тоа е купувачот е причината поради која причина купувачот не може да добие стоки, ние не responsble за ова . Како : купувачот одбие да го исчистите царината, во ред телефонски број или адреса, итн. Ако тоа е купувачот е причината поради која причина производот да се врати во нас, купувачот плаќа на двете испраќање и враќање превозот цена. На пример одбие да го исчистите царина, итн.

Основни карактеристики

боја:
FC60S Случаен боја
Расположливиот:
No
Апсорпција:
5s-10-ти
Шаблон Тип:
Цврста
Тежина:
60g
Материјал:
100% Памук
Стил:
Обична
Тип:
се соочуваат со крпа
Број На Модел На:
FC60S
Техника:
Плетени
Шема:
Предиво Обоена
Обликот:
правоаголник
Функција:
Тенка

Најдобри понуди