• Обновено
Бесплатен Превозот 100pcs 18 Црна 1.5 mm Восок Кабелот Ѓердан Кабелот За DIY Занает Накит,Hummer Затворач Црна Восок Кабелот Ѓердани

Бесплатен Превозот 100pcs 18 Црна 1.5 mm Восок Кабелот Ѓердан Кабелот За DIY Занает Накит,Hummer Затворач Црна

Buyers rating:
-15 % DEN 505.00
DEN 594.72

Залиха


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Количина : 100 компјутери
Дебелина : 1.5 mm
Големина : 18 инчи
Материјал : восок мозок и hummer clasps
Пакетот вклучува : објект со пакување
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат
со Вистинските производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодариме
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Должина:
18inch
Објектот Тежина:
195g
Објектот Ширина:
0.15cm
Објектот Висина:
18inch
Производ Карактеристики:
Восок Кабелот Ѓердан
Број На Модел На:
FL169
Бренд Име:
lae1sa

Најдобри понуди