• Обновено
Брод Мотор 309-01005-1 30901-0051M Цилиндар на Главата Заптивка за Tohatsu Nissan 2-мозочен Удар 2.5 HP 3.5 HP Outboard Мотор

Брод Мотор 309-01005-1 30901-0051M Цилиндар на Главата Заптивка за Tohatsu Nissan 2-мозочен Удар 2.5 HP 3.5 HP

Buyers rating:
-19 % DEN 349.00
DEN 431.52

Залиха

5 B2;
(2)на Овој 309-01005-1 30901-0051 M ЗАПТИВКА го замени овие Nissan N2.5 HP
Состојба : Нова
Сите делови се достапни во парк, ние можеме да брод од рок од 1-2 дена!
Апликации :
(1)на Овој 309-01005-1 30901-0051 M ЗАПТИВКА го замени овие Tohatsu М2.
За нарачки од НАС & Австралија и Канада и Русија &Израел & UK &Франција, ние ќе брод
Со epacket, која може да се следи низ 6-15 работни денови за испорака;
За наредби од други земји, Ние ќе брод од страна на економија int'l превозот-Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта која, исто така, може да се следи, и трае околу 12-15 работни дена во Нов Зеланд & Југоисточна Азија земји, 15-30 дена земји во Европа и Северна Америка земји, околу 30-45 дена во Италија.

Основни карактеристики

Бренд Име:
SouthMarine
Состојба:
Нови
моторот:
2 мозочен Удар
Вид На Гориво:
Бензин
Моторот Позиција:
Outboard

Најдобри понуди