• Обновено
Jinsen Aite Плус Големина XL-5XL Нови Модални Удобно Долго Џонс Дами Тенок Underwears Поставува на Дното Тенка Термички Underwears JS39

Jinsen Aite Плус Големина XL-5XL Нови Модални Удобно Долго Џонс Дами Тенок Underwears Поставува на Дното Тенка

Buyers rating:
-30 % DEN 934.00
DEN 1333.92

Залиха


XL : блузи lengh : 59cm биста : 86-130cm ракав : 50cm должина панталони : 90cm половината : 60-110cm хип : 96-150cm
2 XL : блузи lengh : 60cm биста : 90-148cm ракав : 51cm панталони должина : 91cm половината : 62-114cm хип : 98-154cm
3 XL : блузи lengh : 61cm биста : 96-154cm ракав : 52cm панталони должина : 93cm половината : 64-120cm хип : 100-160cm
4 XL : блузи lengh : 62cm биста : 98-160cm ракав : 54cm панталони должина : 95cm половината : 74-128cm хип : 106-172cm
5 XL : блузи lengh : 63cm биста : 100-172cm ракав : 56cm панталони должина : 98cm половината : 76-134cm хип : 110-178cm
1,ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4"-1.2") разликите поради прирачник за мерење.
2,Точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор.

Основни карактеристики

Големина:
XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Долго Џонс
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Модални
Број На Модел На:
JS39
Шаблон Тип:
Цврста
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Бренд Име:
Jinsen Aite
Материјал:
Spandex,Модални
Дебелина:
Тенка

Најдобри понуди