• Обновено
Голема Големина 34-43 Над Коленото Чизми За Жени Секси Високи Потпетици Долги Чизми Зимски Чевли Круг Пети Платформа Витез Чизми 328

Голема Големина 34-43 Над Коленото Чизми За Жени Секси Високи Потпетици Долги Чизми Зимски Чевли Круг Пети Платформа

Buyers rating:
-38 % DEN 2143.00
DEN 3456.00

Залиха


започнете
крајот
ИМАМЕ НАПРАВИ 28-54 ГОЛЕМИНА НА ЧЕВЛИ, НО ВО ТОА МЕСТО, ЈАС НЕ ГО МЕСТОТО НА ТОЛКУ МНОГУ ГОЛЕМИНА, ПА АКО САКАТЕ SPEC ГОЛЕМИНА, ВЕ МОЛИМЕ ДА МИ КАЖЕТЕ, ЈАС ЌЕ ГИ ПРОВЕРИ, А ПОТОА ОДГОВОР ЗА ВАС,
ЗА ЕДНА ГОЛЕМИНА РАЗЛИЧНИ, ИМААТ 0.5 CM РАЗЛИЧНИ
АКО КУПУВАТЕ ОД ПРОДАВНИЦА, ОСТАВЕТЕ ЈА 5 ЅВЕЗДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ, ЈАС ЌЕ СЕ ВРАТИ 1.5 DOLLRAS ЗА ВАС, АКО КУПУВАТЕ ЕДНАШ, МОРА ДА ВИ ДАДЕ 2 ДОЛАРИ ПОПУСТ ПОВТОРНО, БЛАГОДАРЕНИЕ
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LANYI SPEC ЧЕВЛИ КО.,LTD

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Сезоната:
Зима
Платформа Висина:
0-3cm
Со Платформи:
Yes
Затворање Тип:
Лизга-На
Подигнете Висина:
Колено-Висок
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Горниот Материјал:
PU
Декорација:
Јазол
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Шаблон Тип:
Цврста
Кожа Стил:
Мека Кожа
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Гума
Вратило Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Синтетички
Број На Модел На:
st-328
Пета Тип:
Висина Зголемување На
Подигнете Тип:
Јава, Equestrian
Бренд Име:
LANYUXUAN

Најдобри понуди