• Обновено
Автомобил Шанса Сунѓерот Автомобилот Чистење Шанса Чистење Сунѓерот Влошки Додатоци Полски Восок Пена Сунѓерот Подлога

Автомобил Шанса Сунѓерот Автомобилот Чистење Шанса Чистење Сунѓерот Влошки Додатоци Полски Восок Пена Сунѓерот

Buyers rating:
-25 % DEN 97.00
DEN 129.60

Залиха

Може да се користи за полски нерѓосувачки челик, апарати за дома, пластика, мебел и автомобили итн.Екстра абсорбента ,трајни, еластичен, компактен и лесно да се одржи. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. И ние не сме одговорни за штета поради недостаток на комуникација. Па тоа е добар помошник за автомобил чистење.Боја : Сина / Жолта. Ве молиме ги споделите со нас. Без разлика што притисок тоа мечка, тоа нема да ја нарушат.Двете страни на сунѓерот може да се користи.
D : времето за Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, понекогаш тоа може да трае подолго време, дури и повеќе од еден месец да се постигне.
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, кредитна картичка.
Превозот
A : 2-5 дена за обработка за да се испрати својата стока по исплата е расчисти и имаме големи залихи на рака.Големина : Сина : 5.
Целосна наплата, замена или замена е понуден.1 Инчен Жолта : 4.
Ве молиме Имајте предвид : Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е најбезбедно начин. Ние ќе ви даде добро решение.
Б : Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса.
Ако мислите дека не се случува да ни остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат удобно за да ги споделите со нас на прво место.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Тежина:
11g
Објектот Ширина:
5.1inch
Специјални Функции:
Автомобил Шанса Сунѓерот Подлога
Бренд Име:
AUMOHALL
Материјал Тип:
Сунѓерот
Објектот Должина:
5.1inch
Објектот Дијаметар:
5.1inch
боја:
Сино / Жолтите
Сина една Големина:
5.1 инчен
Жолтата е Големина:
4.7 inch

Најдобри понуди

Краткоденица Дома Текстил Деца Тинејџер Кревет Покрие Момче Девојка Постелнина Поставува Цртан филм Морков Постелнина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Краткоденица Дома Текстил Деца Тинејџер Кревет Покрие Момче Девојка Постелнина Поставува Цртан филм Морков Постелнина

Ве молиме, изберете ја големината на постелнина според вашиот ватенка големина не се впие се мијат со то

DEN 1082.00 1545.60
Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Прифатлива Прашина-доказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирање Рек Организатор

Прифатлива Прашинадоказ Неткаени Повеќе Слоеви Чевли Полици Лесно се Собраа Пластични Чевли Складирањ

DEN 1045.00 1100.16