• Обновено
EGONERY чевли година пролет лето жените мода пумпи високи потпетици мода црна, беж розови чевли за жени со висок револвер пумпи дами

EGONERY чевли година пролет лето жените мода пумпи високи потпетици мода црна, беж розови чевли за жени

Buyers rating:
-48 % DEN 1126.00
DEN 2164.32

Залиха


ако имате било каков проблем со големина на, ве молиме слободно да ги споделите со нас!
Нашиот производ големина стандард
НИ 4=ЕУР 32=210mm(боси нозе должина)
НИ 4.5=39 EUR=245mm(боси нозе должина)
НИ 8=ЕУР 40=250mm(боси нозе должина)
НИ 8.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс
се достапни ако барањето цел пристигнување во 3-9 работни дена,но ќе треба да плати
малку превозот цена.5=ЕВРА 37=235mm(боси нозе должина)
НИ 7=EUR 38=240mm(боси нозе должина)
НИ 7.3937 инчен, 1cm=10мм)
Важно известување
Разликите во боја можеби casused од некои причини, како што се боја одраз во мониторот осветлување.5=ЕУР 45=275mm(боси нозе должина)
( 1 инч=2.
Регионот
Превозот Агент
Обработка&Испорака
САД/Канада
Кина Пост
10-25 работни дена
Велика БРИТАНИЈА/IR/Западна европа
Кина Пост
10-25 работни дена
Европски
Кина Пост
10-25 работни дена
Блискиот Исток
Кина Пост
10-20 работни дена
Австралија/Нов Зеланд
Кина Пост
10-20 работни дена
Азија Земја
Кина Пост
10-18 работни дена
Африка Земјата
Кина Пост
10-30 работни дена
Јужна Америка
Кина Пост
10-30 работни дена
Како да се откажат превозот
Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно од нашиот веб-сајт
Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред
Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел
Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис. backgrund и слично, кога ќе добиваат чевлите, ако бојата навистина во ред, ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите сликата на чевли.

Основни карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Број На Модел На:
07-43
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Бренд Име:
egonery
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
Кристално
Сезоната:
Пролет/Есен
Високи потпетици:
5 cm

Најдобри понуди