• Обновено
Италија Вистински Теле Кожа Watchband + Нов Адаптери за 38mm 42mm Apple iWatch Види Серија 1 2 3 Гроздобер Врвка за Зглоб Бенд Браун

Италија Вистински Теле Кожа Watchband + Нов Адаптери за 38mm 42mm Apple iWatch Види Серија 1 2 3 Гроздобер Врвка

Buyers rating:
-8 % DEN 618.00
DEN 671.52

Залиха


Објектот Специфики :
- Бенд Материјал : Италијански Вистински Теле Кожа
- Затворач Тип на : Нерѓосувачки Челик Тока Полиран Финиш (Б Значи Црн Тока, ББ Значи Црна Пеперутка Тока, S Значи Сребрена Тока, СБ Значи Сребрена Пеперутка Тока)
- Бенд Боја : Темно Кафена, Светло Кафеава
Големина На : Прилагодлив
- Функција : Домот, мода, меки и удобни за носење; Надгради Адаптери, само инсталирајте и одвојте бенд од страна на рака, без алатка потребни, НЕМА ПОВЕЌЕ ЗАВРТКИ!
- Пакетот Вклучува : 1 x Види Бенд со Надградена Адаптери
Компатибилен Со : за Apple Watch / Sport / Издание 38mm 42mm Серија 1 2 3 за Сите Модели
ТЕМНО КАФЕАВА Б
ТЕМНО КАФЕАВА БОЈА S
ТЕМНО BRWON ББ
ТЕМНО КАФЕАВА БОЈА СБ
СВЕТЛО КАФЕАВА Б
СВЕТЛО КАФЕАВА S
СВЕТЛО КАФЕАВА ББ
СВЕТЛО КАФЕАВА СБ

Основни карактеристики

Бендот Ширина:
38mm, 42mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
iWonow
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Тока Полиран Финиш
Број На Модел На:
за Apple iWatch Sport Издание 38mm 42mm
Бендот Должина:
погоден

Најдобри понуди