• Обновено
2 Парчиња 150x150mm Нерѓосувачки Челик прав Агол Агол Заградата Thinckness 4mm

2 Парчиња 150x150mm Нерѓосувачки Челик прав Агол Агол Заградата Thinckness 4mm

Buyers rating:
DEN 863.52

Залиха


2 Парчиња Десен Агол Агол Заградата
Дизајн : Круг Крајот
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Дупка Количина : 8 Дупки
Големина : 150x150x24mm
Дупка со Дијаметар : 6mm
Дебелина : 4mm
Пакет Содржина : - 2 x Агол Заградата

Основни карактеристики

Тип:
Агол Загради
Број На Модел На:
150x150x24mmm
DIY Материјали:
Дрво

Најдобри понуди