• Обновено
2 парчиња Бебе Облека Поставен Девојка Дете Дете Polka Точка Т-маица Блузи + Розова Панталони Шорцеви

2 парчиња Бебе Облека Поставен Девојка Дете Дете Polka Точка Т-маица Блузи + Розова Панталони Шорцеви

Buyers rating:
-16 % DEN 306.00
DEN 364.32

Залиха


Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.54 см ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса за, пред да плаќаат преку . Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет! Боја : Како на сликата покаже Metarial : Полиестер Големина : 90,100,110,120,130
Пакет се вклучени : 1x Блузи+Панталони
Големина на Врвот Должина Биста Панталони Должина Хип 90(1-2 години) 40.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата. Ви благодариме за вашето разбирање.5*2 120(4-5 години) 48 36*2 27.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови и , ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние го прифаќаме само за плаќање.
ink Frog Analyt
.5*2 100(2-3 години) 43 33*2 24.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Outerwear Тип:
Вест
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Polka Dot
Затворање Тип:
Еден Гради
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
FT11068

Најдобри понуди