• Обновено
Бесплатен превозот 100pcs 20mm Мешани Писмо/Азбука дрвени декоративни додатоци дрвени Scrapbooking Carft за декорација

Бесплатен превозот 100pcs 20mm Мешани Писмо/Азбука дрвени декоративни додатоци дрвени Scrapbooking Carft за декорација

Buyers rating:
-5 % DEN 182.00
DEN 191.52

Залиха


Производ Детали
Бесплатен превозот 50pcs 20mm Мешани Писмо/Азбука nonporous декоративни дрвени облека, додатоци Одговара залепени Scrapbooking Занаети JG-001
Материјал
Дрвени
Големина
Прибл : 20mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја
Мешани
Количина
Ќе добиете 100 на овој објект во листата цена
Дел Бр.
JG-001-1
Имајте на ум.
Тие би можеле да бидат пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик . Ако вашата цел повеќе од $10, ние ќе се користи multil ayer картон .
Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.

Основни карактеристики

Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Материјал:
Дрво
Тема:
писма
боја:
multicolor
Големина:
20mm
Употреба:
Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски
промет на големо и промет на мало со:
Трговија на големо
Состојба:
Бренд Нови Најпопуларните бои
Објектот Форма:
писмо-брилијантен-форма
квалитет:
Врвот

Најдобри понуди