• Обновено
10.5*7.425 cm 200Pcs/ Многу Браун самолепливи Kraft Хартија Налепница Во А4 Лист за Печатење Копија Етикета Настан За Ласерски инк-џет Печатач

10.5*7.425 cm 200Pcs/ Многу Браун самолепливи Kraft Хартија Налепница Во А4 Лист за Печатење Копија Етикета Настан

Buyers rating:
-5 % DEN 593.00
DEN 624.00

Залиха


Материјал : Висок квалитет на kraft paper Size : 10.5*7.425 cm, 4.13"x2.92" 8 Pcs/ Лист Боја : Кафена Употреба : Погоден за печатење на Табот на моделот, Името картичка, Адреса, Баркод Етикета, Logitics Етикета, Библиотека Книга Етикета, Превозот Етикета, Картон етикета, Стоки етикета , на Логото, итн Одговара на ласерски принтери и инк-џет печатари
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Основни карактеристики

Повод:
Број На Модел На:
Браун Самолепливи Kraft Хартија Налепница Во А4 Лист За Печатење Копија Етикетата
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број на Компјутери:
200pcs
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Материјал:
Налепница

Најдобри понуди

AON4712 AO4712 4712 соп-8 Чипсет (10pcs/многу)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

AON4712 AO4712 4712 соп-8 Чипсет (10pcs/многу)

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.DHL сојузниот .Јас цврсто �

DEN 65.00 68.16