• Обновено
Памук Куче Јаже Играчка Јазол Кутре Џвакање Teething Играчки Чистење На Забите Милениче Palying Топка За Мали, Средни И Големи Кучиња

Памук Куче Јаже Играчка Јазол Кутре Џвакање Teething Играчки Чистење На Забите Милениче Palying Топка За Мали,

Buyers rating:
-10 % DEN 129.00
DEN 143.52

Залиха


urable Јаже Играчки за Џвакање и Играње - Совршена Играчка за Затегнување, Фрли и се Џвака Игри и Здравјето на Забите Чисти Забите и Масажа на Непцата и може да Помогне да се Пренасочи Лошо Гризе Однесување Перат 100% Природен Памук Влакна се Борат Плакета start-Up и може да Помогне во Спречување на Болести на Непцата Убава и Живописни Бои - Безбедно Пет Материјали За Мали Puppies да Медиум Кучиња

Основни карактеристики

Големина:
M
Бренд Име:
Didog
Играчки Тип:
Јажиња
Тип:
Кучиња
Материјал:
Памук
боја:
Зелена

Најдобри понуди