• Обновено
Новата Мода со Висок Капацитет Мода Жените Паричници Долго СТП Кожен Женски Паричник Еден Патент Спојки Монета Чанта Дами Wristlet

Новата Мода со Висок Капацитет Мода Жените Паричници Долго СТП Кожен Женски Паричник Еден Патент Спојки Монета

Buyers rating:
-28 % DEN 113.00
DEN 156.96

Залиха

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
100% Сосема нов и висок квалитет
Моден жените спојки торба со rhombus шема дизајн, нагласува вашиот стил и носи повеќе погодност. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монета Purses
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Објектот Должина:
21cm
Пол:
Жените
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
MOJOYCE
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
105g
Објектот Ширина:
11cm
Главен Материјал:
PU
Број На Модел На:
13
Објектот Висина:
2cm
Материјал Состав:
СТП Кожа
Големина:
21*11*2cm (L*W*T)
Тип:
Жените Спојки Чанта Торба

Најдобри понуди