• Обновено
Еден Рамо Бела Долга Деверуша Фустани Обвивка Нога Шлиц Секси Свадба Партија Фустани Џерси bruidsmeisjes jurk жени

Еден Рамо Бела Долга Деверуша Фустани Обвивка Нога Шлиц Секси Свадба Партија Фустани Џерси bruidsmeisjes jurk

Buyers rating:
-5 % DEN 6019.00
DEN 6336.00

Залиха

Биста =___cm
2.
Па ние може да ви го гарантира времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е
што се истражува. Боја разлика : Компјутерски екрани имаат хроматска аберација. Сите наши фустани од сопствени-направи . Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас
4.Висина без високи потпетици=___cm
7. Ние нема да наплата на превозот
трошоци за одбиени пратки.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја.Рамо width=___cm
6.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки .Било какви прашања ве молиме, ве молиме контактирајте со нас во рок од 48 часа по приемот на iterm.Рамо до Половината=___cm
8.Половината =___cm
3.Колковите =___cm
4.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ако вашата големина е US16 W,18 W ,20 W,22 W,24 W,26 W,ние ќе ви наплати повеќе од 20 долари за
плус големина такса.Фустан во боја =___ (Било која боја да изберете од нашата боја шема или слика боја)
9.
Кина Пост : Обично тоа ќе трае 30 до 60 дена,(Бразил ќе трае 30 до 90 дена);
e Packet : Само за НАС, тоа ќе трае од 15 до 30 дена;
DHL : за Да се САД,Канада,Мексико ,тоа ќе зема 3 до 5 дена;во други земји,тоа ќе трае 7 до 10 денови;(освен Бразил)
EMS : во Русија,таа ќе трае од 15 до 20 денови;за да Бразил ќе трае од 15 до 30 дена;
Aramex : Обично тоа ќе трае 7 до 10 денови.

Основни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Деколте:
Strapless
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
B05
Sleeve Стил:
Без ракави
Декорација:
Pleat
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
Sunzeus
Ткаенина Тип:
Џерси
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Вистински Слики:
No

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

100PCS IRF7416TRPBF СОП-8 IRF7416TR СОП IRF7416 F7416 SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 761.28