• Обновено
2017 Вистински Специјална Понуда Круг Collares Ѓердани & Приврзоци Мода Накит Мајка На Школка Цвет Изјава Ѓердан За Жени

2017 Вистински Специјална Понуда Круг Collares Ѓердани & Приврзоци Мода Накит Мајка На Школка Цвет Изјава Ѓердан

Buyers rating:
-49 % DEN 2754.00
DEN 5400.00

Залиха


започнете
крајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит мода бисер накит мајка на школка цвет изјава ѓердан за жени
Цел помалку од $100 превозот со авион пост парцела,Recived во 7-15days
Цел на повеќе од $100 превозот од DHL/EMS,Recived во 4-7days
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 14 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит

Основни карактеристики

Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Главниот Камен Боја:
Сина
Бренд Име:
монро m
Број На Модел На:
N0506012427
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
0mm
Синџир Тип:
Фигаро Синџир
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Должина:
42-50cm
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Други

Најдобри понуди