• Обновено
100pcs/многу Мека Мамка Симулација Earthworm црвени Црви Риболов Намамат 35mm 0.3 g Minnow Swimbait Силикони Мамки за Риболов Додатоци

100pcs/многу Мека Мамка Симулација Earthworm црвени Црви Риболов Намамат 35mm 0.3 g Minnow Swimbait Силикони

Buyers rating:
-25 % DEN 83.00
DEN 110.40

Залиха

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.
dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
wy-приклучок-start
wy-приклучок-крај
100pcs/многу Мека Мамка Симулација Earthworm црвени Црви Риболов Намамат 35mm 0.3 g Minnow Swimbait Силикони Мамки за Риболов Додатоци Тип : силикони мамка Тежина : 0. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Основни карактеристики

Позиција:
Океанот Рок Fshing,Река,Поток,Резервоар Езерцето,Океан Плажа Риболов,Езеро,Океански Брод Риболов
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
Бренд Име:
WDAIREN
Број На Модел На:
мека намамат
Тип:
Силиконски Мамка
Тежина:
0.25g
Должина:
35mm
Материјал:
Ракчиња мирис на Гума
Бои:
Црвени бои
Целна Риба:
костур,Канал сом,крап Црна,Одење сом
Пакетот Вклучува:
100 X Риболов Намамат

Најдобри понуди