• Обновено
NIUBOA Вистинска Кожа Рамо Кеси Гроздобер Кожна Чанта Tote Жените Cowhide Чанти Лудиот Коњ Кожа Гласник Торба

NIUBOA Вистинска Кожа Рамо Кеси Гроздобер Кожна Чанта Tote Жените Cowhide Чанти Лудиот Коњ Кожа Гласник

Buyers rating:
DEN 3336.00

Залиха

И компјутерски приказ на стоки предизвикана од намалувањето на различни бои разлика и боја ќе бидат различни, е надвор од опсегот на контрола, не припаѓаат на проблеми со квалитетот.
Услови за Продажба
Вашиот Услови на Продажба ќе биде вметната и тука. Можете да создаде Услови на Продажба дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Ако немате Превозот Детали, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.54 см
Плаќање
Вашата Исплата Детали ќе биде вметната и тука. Светлината.Стоки во вид преовладува.
Превозот
Вашиот Превозот Детали ќе биде вметната и тука.
Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0. Ако немате Услови на Продажба, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.39 инчен
1inch=2.
Гроздобер Кожа Рамо Кеси 100% Вистински Кожна Чанта Tote Жените Cowhide Чанти Гласник Торба Топла Лудиот Коњ Кожна Торба NIUBOA Вистинска Кожа Рамо Кеси 100% Гроздобер Кожна Чанта Tote Жените Cowhide Чанти Лудиот Коњ Кожа Гласник Торба
Материјал првиот слој вистинска кожа
S ize Length36 *Висина Од 30*Depth9 CM
Обликот
Tote
Пол
Жена или Девојка
Стил
гроздобер
ПОКАЖЕ вистинската слика На реалната слика
Боја опис :
Затоа на позадината на сликата. Ако немате Плаќање Детали, овој дел ќе биде отстранет од шаблон. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор. Можете да креирате Плаќање дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.

Основни карактеристики

Големина:
leather bag
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Копче На Синџирот На Носителот,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
NIUBOA
Број На Модел На:
Чанта-SS500
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Главен Материјал:
првиот слој вистинска кожа
Обликот:
Повик Tote
чанта во боја:
кафеава боја на располагање
Стил:
моден чанта
Затворање:
Патент
Тврдост:
мека чанта
Применливи пол:
жена
Големина:
Medium Size Woman Bags
Употреба:
Шопинг. Патување. Подарок
Сезоната:
Сите сезона одговараат на

Најдобри понуди