• Обновено
Micfin јаглерод Саќе Fcs 2 fiberglass буквален за мрежа во светот Surf Перки 3pcs/set перки pranchas де surf quilhas fcs II сурфање перка

Micfin јаглерод Саќе Fcs 2 fiberglass буквален за мрежа во светот Surf Перки 3pcs/set перки pranchas де surf

Buyers rating:
DEN 1104.00

Залиха

Добредојдовте на Micfin сурфање перки производителот,ние имаме 3 години quilhas перки Производство искуство големина G5 База 112mm Длабочина 117mm Перформанси ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Материјал : fiberglass саќе јаглерод Пакетот вклучува : 1set (3piece) Почитувани пријател Добредојдовте на Micfin Отворено спорт продавница имаме 3 години перки производство искуство и може да се стави на логото нормално време, ние може да се испратат во 48hours,а понекогаш и перка да изберат е топла продажба па ние треба 7-10days да се направи нов еден,ако може да се прифати истиот модел,можете да Забелешки тоа,јас ќе ви испрати на истиот модел слика нека провери Сите пакет имаат патеката број,можете да ги пратите на овој веб-сајт www.17track.net Повеќе од 7 поставите некоја земја може да се испрати по брза испорака како локација за подигнување на Повеќе од 20 собата може да се даде 10% попуст И пријател кога ќе го примените вашиот парцела,ве молиме проверете го, ако тоа е оштетен или не е она што го наредил,ве молиме контактирајте ме прво,ако се е во ред,ве молиме кликнете на "Потврди приемот на стоката" ако задоволството на нашите производи и серверот,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации да им помогне на повеќе други купувачот,Нека љубовта во секој агол на светот ви Благодариме ..

Основни карактеристики

Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Бренд Име:
micfin
Број На Модел На:
G5
Отворено Активност:
Сурфање
Број На Модел На:
FCS II
Количина:
3 компјутери/set
боја:
Портокал
Големина:
M
Материјал:
Fiberglass мед чешел
Акции:
на располагање
Стил:
FCS 2

Најдобри понуди