• Обновено
ZILIN симулирани шарени птица / прекрасна рачно изработени птица со магнет ,13*5*6.5 cm

ZILIN симулирани шарени птица / прекрасна рачно изработени птица со магнет ,13*5*6.5 cm

Buyers rating:
DEN 379.20

Залиха

Политика за враќање
# Ние би можеле да разберат предизвикот на онлајн шопинг и нашата цел е да ви ги понудиме најдобрите онлајн шопинг искуство е можно!
# Што е причината зошто ние го нудат 100% задоволување Гаранција !
# Објектот може да се врати во рок од 14 дена по приемот. Повратни информации :
.
Откако ќе ја прими стоката, Aliexpress.
Совршен занаети, допира мека и изгледа многу живописен и прекрасен
Добри подароци или украси
Повеќе слики од симулирани шарени птица / прекрасна рачно изработени птица со магнет
Пакување на симулирани шарени птица / прекрасна рачно изработени птица со магнет
Забелешка, ве молиме !!
Бојата може да биде малку поинаква од вистински производ се должи на светло кога снимате фотографија.
# Враќање на надоместокот треба да биде дадена од страна на купувачот.
Краток вовед за нашата продавница :
Ние, Shandong Zilin Industrial Co.
# Ве молиме контактирајте со нас прво, пред да се вратат каков било објект.
# Доколку купите 1 парче или стоки вредност помала од 200 ДОЛАРИ, ние испрати на стока од Кина Пост Пошта, која се 15-45 дена да пристигнат.
# Испорака време може да се РАЗЛИКУВА поради државни празници,земји и обичаи итн. Ова е безбедно ЗАЧУВАМ УСЛУГА !
Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас!
2. Не треба да има било какви цигари, парфем мирис, шминка, марки, и сл.
# Ние нема да бидеме одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.
Тука, во овој магазин, различен вид на симулација на животните (како на куче,мачка,fox,пилешко,овчо,козјо . Начин на плаќање
Ве молиме да обрнете да Aliexpress.com ќе се пушти пари за нас., Ltd, е специјализирана во производство на различни видови на Симулација Животни за повеќе од дваесет години.

Основни карактеристики

Стил:
Модерна
Тема:
Животните
Бренд Име:
ZILIN
Материјал:
Пластични
Име:
симулирани шарени птица / прекрасна рачно изработени птица со магнет
Материјал:
Тешко Јп мувла внатре, коза крзно надвор
Карактеристики:
Рачно изработени, па изгледа многу живописни
боја:
шарени
Големина:
13*5*6.5 cm
Пакување:
ПП торба + силна картон
Функција:
може да се користи како домашна декорација
Кориснички Услуги:
Да, На Располагање

Најдобри понуди

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS
  • Обновено
Оценка на клиентот:

НОВИ 12V 100A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUS

НОВИ 12 V 100 A АЛТЕРНАТОР 0124325178 ЗА LDV MAXUSПЕРФОРМАНСИ ДЕТАЛИ : Единица излезна моќност : 12 V 100 AНето Тежина : 8 KG�

DEN 5760.00
3D канал писма отворено писма
  • Обновено
Оценка на клиентот:

3D канал писма отворено писма

Информации за производотГлавен материјалНЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИКТип на осветлувањеfrontlitбојаКако вашето бар

DEN 38.40