• Обновено
PSHINY 5D DIY дијамант сликарство животни извезени модели зебра апстрактни Слики мозаик полн Плоштад Кристал везана

PSHINY 5D DIY дијамант сликарство животни извезени модели зебра апстрактни Слики мозаик полн Плоштад Кристал

Buyers rating:
-50 % DEN 469.00
DEN 938.88

Залиха

Да се отстрани инвентар притисок, партијата ние сме повеќе од или еднаква на 2 компјутери . По продажбата на услугата : Сите производи што се продаваат се строго проверени. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Затоа, Кина парцела време на испорака е на 50 дена. Транспорт : Нашите производи се од Кина копното. Го оценувате : Откако стоката да пристигне во вашата земја, тоа може да произведе одредени стапки во некои земји. Овој дел на цена да се плати.
PSHINY 5 D DIY дијамант сликарство кристал животни извезени модели зебра апстрактни Слики мозаик полн Плоштад Кристал поголем големина
. Нашата компанија ги презема следниве чекори : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите корисници во светот. Ако сакате голем број на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара цената на големо, транспорт на владата, и така натаму. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, на производот ќе биде предаден во 15-30 дена. Трговија на големо : Ние прифаќаме сите трговија на големо клиенти низ целиот свет. Испорака Агент : Ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди испорака на услуги агент за вас. Во ретки случаи, тоа го одложи тоа зависи од времето и брзината на вашата земја Помине и стоки. Повратни информации : Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со, наместо на поднесување на негативни преглед Aliexpress. Ако вашата земја и регионот во земјата не е бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, Ние ќе ви даде најдобар метод. Кога стоката се испраќа, ние активно ќе ги следат вашите производи, транспорт држава.

Основни карактеристики

Големина:
Canvas Size 45X80 CM, Canvas Size 50X100CM, Canvas Size 60X130CM, Canvas Size 70X150CM, Canvas Size 26X46 CM
Стил:
Европа
Бренд Име:
PSHINY
Број на Бои:
1-30
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Точка Име 1:
DIY дијамант везови животни
Ткаенина Тип:
дијамант везови животни
Употреба:
5D дијамант везови животни
Тема:
PSHINY 5D DIY дијамант сликарство животни извезени обрасци
Точка 2 Име:
мозаик полн Плоштад Кристал поголем големина
број:
ЛЕ-354

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот Круг Ткаенината Линкови Сребрена Боја Бакар Топката Дизајн Најдобар Подарок За Мажите Ткаенината
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот Круг Ткаенината Линкови Сребрена Боја Бакар Топката Дизајн Најдобар Подарок За Мажите Ткаенината

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 $Прифати Капка Превозот$ Директно фабрика цена, повисока количина, поголем попуст, ве мол�

DEN 129.00 143.52