• Обновено
Специјална Декорација Устата Торта Декорирање Совети Од Не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Млазницата Печење & Тесто Алатки

Специјална Декорација Устата Торта Декорирање Совети Од Не ' Рѓосувачки Челик Шлаг Млазницата Печење & Тесто

Buyers rating:
-25 % DEN 47.00
DEN 62.40

Залиха


Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.4 cm,кол Надолу 3.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 1-2 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 3-5working дена.
Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPS-от ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст.
Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или E-пакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби
.1 cm,кол До 2.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,
тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.6 cm
ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)
на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.

Основни карактеристики

Бренд Име:
BEIGUAN
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
52-01
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Најдобри понуди

Краткоденица Дома Текстил Деца Тинејџер Кревет Покрие Момче Девојка Постелнина Поставува Цртан филм Морков Постелнина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Краткоденица Дома Текстил Деца Тинејџер Кревет Покрие Момче Девојка Постелнина Поставува Цртан филм Морков Постелнина

Ве молиме, изберете ја големината на постелнина според вашиот ватенка големина не се впие се мијат со то

DEN 1082.00 1545.60
20pcs 10*22mm Фрлија Бакар Обетки Додатоци
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20pcs 10*22mm Фрлија Бакар Обетки Додатоци

Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!П

DEN 97.00 118.08