• Обновено
ХЕРОЈ 1601 фонтана пенкало. Мастило пенкало. Канцеларија канцелариски материјал. 0.38 mm 0.5 mm nib. High-end пенкало. Бутик подарок пакување Слободни DIY се изгради само

ХЕРОЈ 1601 фонтана пенкало. Мастило пенкало. Канцеларија канцелариски материјал. 0.38 mm 0.5 mm nib. High-end

Buyers rating:
-12 % DEN 486.00
DEN 552.00

Залиха


Секој пенкало има посебен подарок кутија и пенкало торба посебен пакет. Опис вели. Nib Големина 0.38 mm Нашата големо цените на сите артикли. Супериорен квалитет. Прифатлива, дувна публиката ќе можеме да ви помогне да се направи само фонтана пенкало ,
тоа припаѓаат само за вас на светот . Може да engrave текст, моделот.ЛОГОТО

Основни карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Бренд Име:
ZYCC
Пишување Точка:
0.38 mm
Nib Тип:
Стандарден Тип
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Други Метали
Материјал:
Метал
Пакување:
Подарок кутија
Nib Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
1601
Посебна Апликација:
Финансии

Најдобри понуди