• Обновено
Моден Табела Светилка Гравитацијата Сензор, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светилка го Вклучите/ИСКЛУЧИТЕ USB Полнење Маса Светилка За Спалната соба Дома Декор Нова Година Подароц

Моден Табела Светилка Гравитацијата Сензор, ПРЕДВОДЕНА Ноќ Светилка го Вклучите/ИСКЛУЧИТЕ USB Полнење Маса Светилка

Buyers rating:
-20 % DEN 624.00
DEN 779.52

Залиха


Спецификации :
Материјал : ABS (база) +КОЛКОВИТЕ (светодиодни површината)
Извор на светлина тип : LED светла
Светла боја : бела, жолта светлина
Тип на прекинувач : гравитација
Напојување : USB
Големина : 190mm * 62mm * 96mm
Примена предмет : Свадба,спална соба, дома мебел, подароци, барови, кафулиња и ресторани.
Пакетот вклучува :
1x Night светлина
1x USB кабел

Основни карактеристики

Бренд Име:
FGHGF
Тип:
ноќ светлина
Обликот:
тастатура
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Допир
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
AC,Батерија
Тело Материјал:
ABS
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Батерии Вклучени:
Yes
Напон:
90-260V
Тип На Батерија:
NI-МЗ
сертификација:
CCC,CE
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
No
Број На Модел На:
led светилка ноќ
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Тип на извор на светлина:
led светилка
Напон:
36V (V)
Абажур материјал :
Пластични
Обликот големина:
190*62*96mm (mm)
Тип На Прекинувач:
Индукција Тип
Стил:
Прекинувач ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Просечниот животен век:
10000 (h)
Напојување:
USB
Применливи:
Спална соба
боја на светлина:
Бела светлина, жолта светлина

Најдобри понуди