• Обновено
Пинк Overbust Корсет со Поместена Првенство Чипка Bustier Булчински Секси долна Облека и Корсет Здолниште Поставува

Пинк Overbust Корсет со Поместена Првенство Чипка Bustier Булчински Секси долна Облека и Корсет Здолниште Поставува

Buyers rating:
DEN 797.76

Залиха


Добредојдовте на нашиот сопствен долна облека светот
Describtion :
Describtion :
кожени долна облека е една од главните категории на женска долна облека се карактеризира со најдобар квалитет и детални дизајни, со совршена монтажа. На извонредно привлечна се чувствуваат на кожа има секогаш е сетилното искуство. оваа секси тесни кожени костим.натпреварот G-стринг. тоа е најдобро да се избере како подарок за вашата лејди пријател
Плаќање или контакт во рок од 3 дена ве молам. Ако за било која причина плаќање е одложен ве молам дозволете ми да знам или јас го задржуваме правото да relist.
Или Зависи од условот на купувачи.
Имаме за цел да брод во рок од 48 часа максимум. Повеќето предмети се испраќаат истиот или следниот работен ден. Ако ви треба предмети испратени брзо да можеме да ги објавите користење на специјални испорака,но и ќе наплаќаат повеќе.
Ве молиме контактирајте преку МСН или alibaba messsages. Имаме за цел да одговори во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Големина:
L, XL, XXL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
AILINGE
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Памук,Полиестер,Rayon,Spandex,Полиестер Мешавини
Контрола Ниво:
Фирма
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
w3040 корсет фустан
Shapewear:
Shapewear Сет
боја:
Како што е прикажано
Големина:
L,XL,XXL
Снабдување Тип:
Во Акции На Предмети
Материјал Состав:
spandex/полиестер
Пол:
Жените
Возрасна Група:
Возрасни лица
Декорација:
чипка корсет bustier+износени здолниште
превозот:
Бесплатен превозот
плаќање:
зависи од клиенти
is_customized:
Yes

Најдобри понуди