• Обновено
5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Океанот Ракови Риби Дијамант Везови Сина Дно Полн Плоштад Европската Дома Декор Слика

5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Океанот Ракови Риби Дијамант Везови Сина Дно Полн Плоштад Европската Дома

Buyers rating:
-19 % DEN 222.00
DEN 274.56

Залиха


Кликнете на сликата подолу за да го внесете страница
парче парче парче ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА~~~~
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација
Големина на слика : 22 X20cm / 33 X30cm / 40 X40cm / 50 X50cm / 55 X55cm
Плоштад вежба ; Смола дијамант
големината се мери со рака ,па затоа ве молиме оставете 1-2 см се разликуваат
Тоа е дијамант вез, ( Full Дијамант) Сите треба да ги пополните дијаманти. Ние веруваме дека проблемот нема проблем, многу апели се затвори,о! e o h ви Благодарам многу. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена.ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress.
И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,
Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.5
По завршувањето на истиот, ефект на слика (проширување)
За нашите везени крпа леплива
Се тркалаат на платно со стап
Сите алатки и електрични вежба metho d
Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ја следната содржина внимателно, ќе ви гарантира да се добие среќен шопинг патување. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки.
Продавница сличен дизајн се препорачува
. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена.
Кога ќе ја отворите везени платно, ја открие површината заштитна фолија,
најдете соодветните дијамант вежба може точка
Смола дијамант цртање големина : 2.

Основни карактеристики

Големина:
20X20 cm, 30X30 cm, 40X40 cm, 50X50 cm, 55X55 cm
Бренд Име:
GLymg
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Животните
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
детали:
Целосна Дијамант со слика
Материјал на Дијамант:
Кристал
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатки
Пакување:
торба за пакување

Најдобри понуди