• Обновено
ТУРБОПОЛНАЧ GT2560S 785828 785828-5002S 785828-0002 2674A807 За Различни Изградба на Моторот ЕПА Тиер 3 Електронски Гориво

ТУРБОПОЛНАЧ GT2560S 785828 785828-5002S 785828-0002 2674A807 За Различни Изградба на Моторот ЕПА Тиер 3 Електронски

Buyers rating:
DEN 9504.00

Залиха


Турбо модел : GT2560 S
Дел Број : 768525-0007 785828-0002 768525-5007 S 785828-5002 S 785828-2
ОЕМ Број : 2674 A807
Примена : За Perkin-s Разни Градежната Опрема, 2006-
Мотор : Разни Изградба на Моторот За Гасеница МАЧКА C4.4 ЕПА Тиер 3 Електронски Гориво 2006-

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
к18
Бренд Име:
runningsnail
Поставување на Возило:
/
Специјални Функции:
/
Име На Модел:
GT2560S GT25
Објектот Висина:
12cm
Автомобил Производител:
Мицубиши
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Тежина:
1kg
Frequence Опсег:
/
Модел Година:
2006-

Најдобри понуди