• Обновено
8SEASONS Steampunk Изјава Ѓердан Линк Синџир Антички Бронза Опрема Копче за Приврзоци Јасно Кристал 51.5 cm(20 2/8),1 КОМПЈУТЕР

8SEASONS Steampunk Изјава Ѓердан Линк Синџир Антички Бронза Опрема Копче за Приврзоци Јасно Кристал 51.5 cm(20

Buyers rating:
-30 % DEN 110.00
DEN 157.44

Залиха


Ние почнува креативна работа во 2001 година.
Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.
Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIY-aholics.
Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.
Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации за нашите клиенти.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши. Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.
Ви благодариме!
Steampunk Изјава Ѓердан Линк Синџир Антички Бронза Опрема Копче за Приврзоци Јасно Кристал 51.5 cm(20 2/8"),1 КОМПЈУТЕР Материјал Цинк Легура Големина Приближно : 51.5 cm(20 2/8") долго
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Бронза Количина ќе добијат 1 од оваа точка во листата цена Дел Не. B78160 Забелешка. Клуч : 6.8 cm x 2.8 cm(2 5/8" x 1 1/8");Брзини : 15mm( 5/8") Кол. 18mm( 6/8") Кол. 23mm( 7/8") Кол. 25мм x 25мм(1" x 1");Синџир Големина : 4mm x 3мм( 1/8" x 1/8").

Основни карактеристики

Бренд Име:
8Seasons
Број На Модел На:
B78160
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Должина:
51.5cm(20 2/8) long
Стил:
Чешка
Pendant Големина:
види детали
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг

Најдобри понуди