• Обновено
Бебе Пингвин Уметност печати Платно, Модерен расадник Ѕид уметност, Животни Бебе Уметност Печатење на Постер Дома Декор, Рамката Не се вклучени

Бебе Пингвин Уметност печати Платно, Модерен расадник Ѕид уметност, Животни Бебе Уметност Печатење на Постер

Buyers rating:
DEN 383.52

Залиха


Бебе Пингвин Уметност печати Платно, Модерен расадник Ѕид уметност, Животни Бебе Уметност Печатење на Постер Дома Декор, Рамката Не се вклучени Бренд
Love Space
Печатење
Европскиот Стандард
Еко-Пријателски
Материјал
Платно
Е прилагодена
Yes
Големина
Ние нудиме многу големина опции.
(Ако сте треба други големини, ние може да се прилагоди)
Функција
Моден Дома Декорација
Бои
КАКО ФОТО
Можете да наведете боја
со порака
Технологија
Печати
(Печати не вклучуваат секоја рамка)
Answer : ___________________________ Note :
1, може да биде малку разлика во боја бидејќи на компјутерски монитор или мобилен амбиент.
2, големината е мерени рачно. Толеранција е 0.5 cm.
3, 1 инч=2.54 см
4.Без Рамка

Основни карактеристики

Големина (Инчен):
без рамка 30x40cm, без рамка 40x50cm, без рамка 50x70cm
Бренд Име:
wishspace
Рамка:
No
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Платно Printings
Стил:
Класични
Форма:
Посебна
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
LS68217
Тип На Објект:
Птици ѕидното сликарство
Големина:
custom made any size
Димензија конверзија:
1inch=2.54 см
Тема стил:
Северна Европа
Занает/Технологија:
Печатење
Еко-Пријателски:
Yes
Функција:
Дома декорација
Красат одделение:
високата мода
Примена:
Облагородување Декорација
Употреба повод:
деца соби бебе соба дневна соба и спалната соба канцеларија

Најдобри понуди

платно печати дома декорација големи ѕидни слики за дневна соба уметност апстракт масло современиот кинески модуларен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

платно печати дома декорација големи ѕидни слики за дневна соба уметност апстракт масло современиот кинески модуларен

Драги Мои Пријател ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД да КОНКУРИРААТ И да ја ПЛАТИ1.Производот е напр

DEN 542.00 985.92