• Обновено
Висок Квалитет 154MM Цел Леќа за Поддршка+Притисок Прстен за Професионални Астрономски Refractor Телескоп Monoculo Огледало

Висок Квалитет 154MM Цел Леќа за Поддршка+Притисок Прстен за Професионални Астрономски Refractor Телескоп Monoculo

Buyers rating:
-15 % DEN 6156.00
DEN 7242.72

Залиха

, во зависност од конкретната цел
Ситуацијата.
Почитувани Купувачот :
Ако сакате да видите повеќе производи, ве молиме видете подолу линк :
Висок Квалитет 154 MM Цел Леќа за Поддршка+Притисок Прстен за Професионални Астрономски Refractor Телескоп Monoculo Огледало
Устата дијаметар : 154 MM
Вкупната дебелина : беа 25,5-30 ММ
Ова огледало е погодна за НВО 154mm Цел Леќа серија D154 F750, D 154 F 1200, D 154 F 1500, D 154 F 2250 . трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
Огледалото рамка е составен од два дела на рамка рамка и притисок прстен, материјалот е алуминиумска легура, површината оксидација црна третман. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook , ние ќе ви даде подарок или $ 3 ПОПУСТ за вашата следна цел.Зачувам е најдобро да се обезбеди плаќање за вас. Колку време е потребно за да испратите стоката?
Ние ќе го испрати на предмети во рамките 1-5days (работни дена, Не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење
број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ако не знаете како да се избере големината,можете да оставите порака за половината
и градите мерење . Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Cunqi, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум.

Основни карактеристики

Бренд Име:
НВО
Тип:
Двоглед
Број На Модел На:
Телескоп Делови
Тип:
основно огледало
Устата Дијаметар:
154 mm
Вкупната дебелина:
Беа 25,5---30ММ
Важат за:
Jindu 154F750 154F1200 154F1500 154F2250
МАТЕРИЈА:
Алуминиум легура
ПОВРШИНА:
Црна оксидација обработка
користат за:
Професионални Астрономски Refractor Телескоп

Најдобри понуди

S8047 -L големи Flatfield панел (без магнет)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

S8047 -L големи Flatfield панел (без магнет)

детали за производотГолемина : најголемиот дијаметар од 340Погоден за : повеќе од 200 калибар,Како што се : R

DEN 2256.00